İnternetten araç kiralamanın konforunu yaşayın

Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmaları yeni bir platformda bir araya geldi. gunlukotokirala.com, internet üzerinden hizmet vermeye başladı. Şu anda 21 araç kiralama firmasının yer aldığı günlükotokirala, 35 bine yakın araç seçeneği ile tüm Türkiye’de hizmet veriyor.

Kulanıcı dostu

2017 yılında temellerini atmaya başladığımız gunlukotokirala.com, yüzde 100 yerli sermaye ile kuruldu. Platform üzerinden hizmet verecek tedarikçi araç firmalarını ise bu sektörde ortalama 15 yıllık tecrübesi olan uzman ve dinamik kadromuz seçiyor.

Ülkemizde artan araç kiralama talebine cevap vermeyi amaçlayan bu yenilikçi, teknolojik, güvenilir ve kullanıcı dostu platformumuz hayatınızı kolaylaştırmayı ön planda tutuyor.

Aradığın kiralık araç burada

gunlukotokirala.com sizin beklentilerinizi göz önüne alarak 20’yi aşkın farklı araç kiralama firmasından sizin için en uygun olabilecek araç seçeneklerini hızlı bir şekilde size gösterir. Bir yandan da araçlar arasında fiyat karşılatırması yapmanızı sağlar. Böylece tek tek farklı araç kiralama firmalarına başvurmanız gerekmez, hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde ihtiyacınız olan araca ulaşırsınız ve zamanınız size kalır.

Kolay, hızlı ve güvenilir

gunlukotokirala.com olarak deneyimli kadromuzla internetten araç kiralama konusunda güvenirliliği ve kolaylığı ön planda tutup sektörde lider olmak ise en büyük hedefimizdir. 

Siz yolculuğun keyfini sürün, bırakın gerisini sizin için biz halledelim!